12.08.23 (L) "Ukuaru"Emajõe Suveteatris Vooremäel


12.08.23 "Ukuaru" I buss müüdud! / II buss pakkumisel!
Kargeõhulavastus Vooremäel

Autor Veera Saar
Dramaturg Urmas Lennuk
Lavastaja ja valguskujundaja Peep Maasik
Kunstnik Jaanus Laagriküll, Muusikaline kujundaja Ardo Ran Varres

Osades: Ursula Ratasepp (Tallinna Linnateater), Pääru Oja, Hannes Kaljujärv (Vanemuine), Garmen Tabor (Ugala), Kärt Tammjärv (Vanemuine), Margus Prangel (Von Glehni teater), Marika Barabanštšikova (Vanemuine), Indrek Kruusimaa, Kirke Kallaste, Elli Koidula Kull

Vabaõhulavastus „Ukuaru” on lugu sooja südame, targa pea ning selgete väärtustega eesti naistest. Nende valikutest ja valikute puudumisest, südame hääle järgimisest ja mitte järgmisest. Need naised on sitked, töökad, allaandmatud, avara hinge ja jõulise südamega. „Ukuaru” räägib teile loo armastusest iseenda, teiste ja looduse vastu. Mure ja rõõm, usk ja lootus punuvad oma kordumatuid mustreid. Ja neisse süvenemiseks on vaja aega. Nagu on vaja aega ka looduses ja loodusega koos kulgemiseks. Ukuaru peamiseks tegevuspaigaks on mets ja mets tekitab tundeid. Metsa saab armastada, aga ka vihata. Mets annab ja võtab. Mets on see, mis kannab edasi elu järjepidevust ja ürgset jõudu, kus ka meie Ukuaru Minna leiab oma kodu, tuleviku ja perspektiivi.

13:50 buss ees Estonia parklas
14:00 väljasõit Estonia parklast
Väike jalasirutus teeäärses tanklarestoranis Tikupoiss
17:30 jõuame Vooremäe parkimisplatsile Jalutuskäik parkimisalalt mängupaika võtab 10-15 minutit.
Mänguplats avatakse 18:00. Leiame istekohad ja siis võib soovi kohaselt jalutada mänguplatsil ja külastada improviseeritud kohvikut ning soovi korral juua tassike kohvi.
19:00 etenduse algus
21:45 etenduse lõpp
22:00 ärasõit Vooremäelt / Tagasi Tallinnas orieneeruvalt ühe paiku öösel

Hind: 54 €/ 42 osalejat
Hinnas: reisibuss, kogemustega reisisaatja, pilet etendusele (30 €/in ), määratlemata istekohad.                                     

Öine laialivedu: Lasnamäe-Estonia-Mustamäe-Õismäe, mööda ühistranspordiliine, linnaliini peatustes maha panek (mitte alati selles järjekorras)

Rohkem infot: “Ukuaru” etendus toimub vabas õuhus Tartumaal, maalilisel Vooremäel. Etendus on ühe vaheajaga ja kestab 2 tundi ja 45 minutit. Võimalus einestada, kohapeal on avatud kohvik. Jalutuskäik parkimisalalt mängupaika võtab 10-15 minutit.

Firma ei saa vastutada sõidugraafikust kõrvalekaldumise eest, mis on tingitud ilmastikutingimustest, liiklusoludest, jm. firmast sõltumatutest asjaoludest