26.08 "Hingest ja südamest" Eesti Noorsooteater Tapa Raudteejaamas 19:00

26.08 (L) "Hingest ja südamest“ /Hetkel pakkumisel 16 kohta!
 
 Lavastus põhineb A.H.Tammsaare loomingul ja kirjadel.
Armastuse vastu saab ainult surm või veel suurem armastus.
–  A. H. Tammsaare, „Ma armastasin sakslast”

Autor A. H. Tammsaare
Dramaturgid Mirko Rajas, Helena Läks
Lavastaja Mirko Rajas
Kunstnik Rosita Raud
Helilooja Markus Robam
 
Mängivad: Taavi Tõnisson, Anti Kobin, Risto Vaidla, Laura Nõlvak, Maria Ehrenberg, Doris Tislar 

Armastus on Anton Hansen Tammsaare loomingu üks kesksemaid teemasid. Kirjandusteadlane Maarja Vaino on selle kohta märkinud, et armastus on Tammsaare tegelastele alati probleem, mitte lahendus.
Kuidas rääkida armastusest? Ja miks me sellest üldsegi räägime, kui näib olevat niigi selge, et armastusi on lugemata palju ning minu armastus ei pruugi olla sinu armastus? Kuidas, kui üldse, leiame ühise mõõdu?
Noorsooteatri suvelavastuses kohtuvad õhtuses raudteejaamas mitmed Tammsaare lugude tegelased – mõned neist esmakordselt –, et rääkida armastusest just nii, nagu oskavad ainult nemad. Ja saavad üürikeseks kokku kaks telge: olevikuline ja igavikuline.
 
16:00 väljasõit Estonia parklast                                                         17:30 jõuame Tapa linna, tunnike omal käel ringi vaatamiseks        19:00 etenduse algus                                                                        22:00 etenduse lõpp 
23:45 tagasi Tallinnas

Hind: 37€  / 40 osavõtjat
Hinnas: pilet etendusele (20 €), mugavustega buss, kogemustega reisisaatja. Tallinna Noorsooteatri etendused toimuvad Tapa raudteejaama hoones. Avatud kohvik.

* Firma ei saa vastutada sõidugraafikust kõrvalekaldumise eest, mis on tingitud ilmastikutingimustest, liiklusoludest, piiriületuste kiirusest jm. firmast sõltumatutest asjaoludest.