27.07.24 "Rohelised niidud"
OOTELEHT!


27.07.24 (L) „ROHELISED NIIDUD“

Muusikaline lavastus „Rohelised niidud“ on kuuekümnendatel loodud armastatud muusikutest koosnenud EESTI RAADIO MEESKVARTETI lugu

Autorid: Ott Kilusk, Tarmo Kiviväli, Maarek Toompere
Lavastaja: Priit Võigemast Teksti autor: Ott Kilusk Muusikajuht: Siim Aimla
Etenduses osalevad: Ott Lepland, Priit Võigemast, Kalle Sepp, Priit Strandberg, Sepo Seeman, Birgit Sarrap, Jan Uuspõld jpt.

Kvartett koosseisus UNO LOOP, ERI KLAS, ARVED HAUG ja KALJU TERASMAA tegutses aastatel 1960-1964 ja sai oma üsnagi lühikese tegutsemisperioodi jooksul ääretult populaarseks ja armastatuks.
Tänu neile sai Eesti rahvas kuulda selliseid laule nagu „Romantika“, „Viljandi serenaad“, „Imeilus suvepäev“, „Sügisesed kirjad“ ja muidugi „Rohelised niidud“. Neis lauludes ei räägitud sõnagi nõukogulikust ülesehitustööst ega viisaastakuplaani täitmisest, vaid kaunist Eesti loodusest, suhetest ja armastusest.
Need laulud kõlasid legendaarsetes Tallinna restoranides, kus elu algas alles peale keskööd, gastrollidel üle laia Nõukogude Liidu, kus kvartetipoisse peeti enamasti välismaalasteks ja muidugi kõikjal üle Eestimaa laululavadel ja kultuurimajades. See oli nelja andeka mehe noorusaeg täis pööraseid seiklusi, armumisi ja eneseleidmist.

13:50 buss ees Estonia parklas
14:00 väljasõit Estonia parklast
Väike jalasirutus teeäärses tanklarestoranis Tikupoiss
17:00 saabumine Kiidjärve mänguplatsile (võimalus einestada ) Mänguplats on avatud 17:00
19:00 etenduse algus
22:45 etenduse lõpp / täpsustamisel
23:00 ärasõit Kiidjärvelt  / Tagasi Tallinnas orieneeruvalt kahe paiku öösel

Hind: 74 € / 40 osalejat
Hinnas: reisibuss, kogenenud reisisaatja, pilet etendusele                (47 €/in) , istekohad (rida 21-22)                    
Öine laialivedu  (mitte alati selles järjekorras)  Lasnamäe-Estonia-Mustamäe-Õismäe, mööda ühistranspordiliine, linnaliini peatustes maha panek.

Rohkem infot: Tribüünil on 31 rida. Kõik kohad on nummerdatud ning sisaldavad seljatoega tooli. Esimene rida on maapinnaga tasa, alates teisest reast on istekohad tõusuga. Nähtavus on kõikidel istekohtadel suurepärane. Lava kõrval on ka suured ekraanid, mis aitavad toimuvat vajadusel paremini näha.
Etenduse tsoonis on kasutusel spetsiaalne sääsekogumise süsteem mosquito magnet, mis tagab 90% ulatuses sääsevaba elamuse.

NB! Sissepääs 17:00  Etendus toimub vabas õhus Kiidjärve Mõisapargis, kestvus täpsustamisel (vaheaeg ca 45 min) , võimalus einestada. Palume kaasa võtta kilekeebid, (vihmavarjud ei ole lubatud) ja selga panna sobiv riietus vastavalt ilmastiku tingimustele. Kohapeal invatualett, Lemmikloomad ei ole lubatud. Ttribüün on tõusuga 5m.

Firma ei saa vastutada sõidugraafikust kõrvalekaldumise eest, mis on tingitud ilmastikutingimustest, liiklusoludest, jm. firmast sõltumatutest asjaoludest

Raereisid Grupp OÜ    Swedbank EE382200 221033750711 , reg..kood 11332981GSM +372 5249 430 / marje@raetravel.ee  / www.raetravel.ee